[wpseo_breadcrumb]

Cosrx – BHA Blackhead Power Liquid

Original price was: 2,490 L.Current price is: 1,750 L.

Nje produkt specifik per pikat e e zeza ne lekure.

• Pastroni poret e bllokuara
• Parandaloni shpërthimet dhe zvogëloni shenjat nga njollat
• Balanconi prodhimin e yndyres

Zgjidhni dozimin:

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Cosrx – BHA Blackhead Power Liquid
Original price was: 2,490 L.Current price is: 1,750 L. Select options
0