Home / Shop / Floket / Sete Dhurate Floket / Genesis Gift Set Masque

Genesis Gift Set Masque

9,900 L

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Shampo Kérastase Genesis Nutri-Fortifiant kundër rënies së flokëve për flokë të trashë 250 ml
Maskë Kérastase Genesis kundër rënies së flokëve për flokë të trashë 200ml
Kérastase Genesis Spray kundër nxehtësisë kundër rënies së flokëve 150ml

Me blerjen e ketij seti ju merni dhurate 6 testera nga linja Kerastase

Festoni forcën dhe vitalitetin e flokëve tuaj këtë sezon. Paketa e dhuratave të maskave Kérastase Genesis është projektuar me dashuri për të gjithë, pavarësisht stilit të jetesës ose ashpërsisë së rënies së flokëve. Kjo treshe lufton rënien e flokëve pikërisht në rrënjë dhe nga thyerja e fibrave. Paketa përmban shampon Nutri-Fortifiant kundër rënies së flokëve (250 ml) që rinovon fijet tuaja të trasha, maskën e këndshme kundër rënies së flokëve (200 ml) për një trajtim të thellë ushqimor dhe llakun tonë mbrojtës kundër të nxehtit kundër rënies së flokëve (150 ml) për t’u mbrojtur nga stilimi. ngrohjes.

Seti i dhuratave për festa përfshin:

Shampo Kérastase Genesis Nutri-Fortifiant kundër rënies së flokëve për flokë të trashë 250 ml
Maskë Kérastase Genesis kundër rënies së flokëve për flokë të trashë 200ml
Kérastase Genesis Spray kundër nxehtësisë kundër rënies së flokëve 150ml

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Genesis Gift Set Masque
0