Home / Shop / Floket / Shampo / Kerastase – Genesis Bain de Force Quotidien

Kerastase – Genesis Bain de Force Quotidien

3,360 L

Shampo e përshtatshme për përdorim të përditshëm për meshkuj.
Për flokë të predispozuar ndaj hollimit, kundra rënies.
Forcon flokun dhe pastron butësisht skalpin e yndyrshëm flokët dhe mjekrën nga papastërtitë.
Me një koktej përbërësish shumë efikasë për të forcuar dhe trashësuar menjëherë fibrën e flokëve për një pamje më të plotë si përbërës kryesorë ka:
Creatine – Forcon fibrat e flokëve dhe mbush flokët ekzistues për të krijuar një pamje më të plotë të menjëhershme.
Rrënjë xhinxheri – Të njohur për aftësinë mbrojtëse kundra agresorit të jashtëm të përditshëm, ai rrit qarkullimin e qelizave të flokëve dhe stimulon skalpin.

Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Kerastase – Genesis Bain de Force Quotidien
3,360 L Select options
0