Home / Shop / Trupi / Shampo&Gel / Phytorelax – After Sport Shower Shampoo

Phytorelax – After Sport Shower Shampoo

590 L

Rigjeneron shqisat falë freskisë së mentolit dhe dhuron vitalitet. Guarana dhe xhinseng japin një ndjenjë të mrekullueshme mirëqenieje: rimbushja ideale e energjisë pas sportit ose një dite në punë.

Perdorimi:
Apliko nje sasi te vogel ne lekure dhe floke te lagur, masazhoje derisa te shkumoje. Shpelahet me uje te bollshem

Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Phytorelax – After Sport Shower Shampoo
590 L Select options
0