Home / Shop / Meshkujt / Kujdesi per mjekrren / Phytorelax – Pre After Shave Beard Balm

Phytorelax – Pre After Shave Beard Balm

980 L

Lehtëson menjëherë irritimin e rruajtjes, jep butësi dhe një ndjenjë të menjëhershme mirëqenieje. Tekstura transparente ju lejon të modeloni me tjeshtesi mjekren tuaj. Gjithashtu sherben si nje balsam i shkelqyer per te zbutur mjekren, per te lehtesuar procesin e rruajtjes dhe per te qetesuar irritimet.

Perdorimi:
Aplikoni nje sasi te vogel produkti ne fytyren dhe qafen tuaj
Lereni te thahet plotesisht.
Pa shplarje.

Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Phytorelax – Pre After Shave Beard Balm
980 L Select options
0