Home / Shop / Meshkujt / Kujdesi per lekuren / Ziaja – Balsam pas rruajtjes për meshkuj

Ziaja – Balsam pas rruajtjes për meshkuj

600 L

95% perberesve me origjinë natyrale, vegan, pa gluten, formula krem-xheli, pa mikroplastikë Përmban alantoinë qetësuese, EFA të vajit Luffa Cylindrica, vaj misri trigliceride që reduktojnë ndjesinë e djegies së lëkurës, vitamina E, C , B3, B5, B6 dhe kompleks zink-proteinë. Qetëson skuqjen dhe irritimet e lëkurës. Hidraton intensivisht lëkurën. Nuk lë ndjenjë yndyre. Përthithet shpejt. Ka një aromë të freskët, energjike. UDHËZIME: Aplikojeni në lëkurë pas rruajtjes dhe masazhoni.

Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Ziaja – Balsam pas rruajtjes për meshkuj
600 L Select options
0