[wpseo_breadcrumb]

Altruist – Dry skin repair cream UREA10%

1,100 L

Një krem i balancuar me kujdes, mbrojtës që ndihmon në forcimin e lëkurës, rikthen funksionin natyral mbrojtës të trupit dhe parandalon humbjen e lagështisë.
Formuluar me ure dhe glicerinë për të riparuar, zbutur dhe reduktuar vrazhdësinë e lëkurës pa e irrituar atë, duke rivendosur lagështinë, duke nxitur shërimin dhe duke rritur hidratimin.
***Formuluar për t’ju ardhur në ndihmë njerëzve që vuajnë nga psoriasis, ekzemë, dermatit, lëkura e thatë dhe e ashpër.

Një krem i balancuar me kujdes, mbrojtës që ndihmon në forcimin e lëkurës, rikthen funksionin natyral mbrojtës të trupit dhe parandalon humbjen e lagështisë.
Formuluar me ure dhe glicerinë për të riparuar, zbutur dhe reduktuar vrazhdësinë e lëkurës pa e irrituar atë, duke rivendosur lagështinë, duke nxitur shërimin dhe duke rritur hidratimin.
Formuluar për t’ju ardhur në ndihmë njerëzve që vuajnë nga psoriasis, ekzemë, dermatit, lëkura e thatë dhe e ashpër.
Ky krem riparues është zhvilluar me krem ure që ndihmon në forcimin e lëkurës.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan | Hipoalergjike | Jo komedogjene | Pa parfum dhe paraben | Përmban ure, glicerinë dhe bisabolol.

udhëzime mbi përdorimin:

Aplikojeni çdo ditë në lëkurë të lagur për përfitim maksimal dhe për një finish sa më të rehatshëm.
Përdoreni atë si krem për duar për të parandaluar dermatitin irritues. Shmangni zonën rreth syve dhe zonat e ndjeshme.

Lista e plotë e përbërësve:

Water, Urea, Glycerin, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Stearate, Dimethicone, Sodium Stearoyl Glutamate, Potassium Lactate, Titanium Dioxide, Lactic Acid, Cetyl Dimethicone, Piroctone Olamine, Bisabolol, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Silver Chloride, Propylene Glycol

Zgjidhni dozimin:

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Altruist – Dry skin repair cream UREA10%
1,100 L Select options
0