Home / Shop / Fytyra / Antirrudhe fytyra / Moisturising fluid 0.5% hyaluronic acid

Moisturising fluid 0.5% hyaluronic acid

1,200 L

Kremi është krijuar për të krijuar një lëkurë më rinore dhe me shkëlqim duke përdorur Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare, i cili depërton thellë në epidermë duke hidratuar dhe ushqyer intensivisht lëkurën dhe duke vepruar kundër plakjes. I pasur me glicerinë, ure dhe gjalpë shea për të rritur faktorët natyralë hidratues të lëkurës, formulimi i lehtë e bën hidratuesin perfekt të fytyrës. Mund të përdoret si krem dite ose nate.

Moisturising fluid 0.5% hyaluronic acid

Kremi është krijuar për të krijuar një lëkurë më rinore dhe me shkëlqim duke përdorur Acid Hialuronik me peshë të ulët molekulare, i cili depërton thellë në epidermë duke hidratuar dhe ushqyer intensivisht lëkurën dhe duke vepruar kundër plakjes.
I pasuruar me glicerinë, ure dhe gjalpë shea për të rritur faktorët natyralë hidratues të lëkurës, formulimi i lehtë e bën hidratuesin perfekt të fytyrës. Mund të përdoret si krem dite ose nate.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, përfshirë dhe ato tëndjeshme.

Cruelty free | Coral friendly | Vegan

Lista e plotë e përbërësve:

Water, Dimethicone, Glycerin, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii Butter, Dicaprylyl Carbonate, Urea, Cetearyl Alcohol, Cetyl Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Stearoyl Glutamate, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Decylene Glycol, Potassium Lactate, Diethylhexyl Sodium Sulfosuccinate, Titanium Dioxide, Silver Chloride, Propylene Glycol

Zgjidhni dozimin:

1 review for Moisturising fluid 0.5% hyaluronic acid

  1. Xhenisa Plaku (verified owner)

    Per lekuren time te normale ne te thate duket shume mire dhe e le lekuren te bute dhe tekstura eshte perfekte sa thithet menjehere nga lekura

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

0