[wpseo_breadcrumb]

Skin1004 Centella Hyalu-Cica Water Fit Sun Serum SPF50+ PA++++

Original price was: 2,400 L.Current price is: 1,920 L.

Mbrojtes dielli me teksture serumi qe ofron nje spekter shume te larte mbrojtjeje UVA dhe UVB. Ofron SPF50 + si PA++++. Permban filtra organike, ka nje teksture te holle dhe te ujshme serumi qe perthithet nga lekura plotesiht pa lene shkelqim te bezidsshem apo kaste te bardhe. Permban kompleksin Hialu-Cica qe hidraton dhe qeteson lekuren. I pershtatshem per lekurat e yndyrshme, mikes, te thata dhe normale.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Niacinamide
 • Caj jeshil
 • Adenosine
 • Filtra kimike

Mbrojtes dielli me teksture serumi qe ofron nje spekter shume te larte mbrojtjeje UVA dhe UVB. Ofron SPF50 + si PA++++. Permban filtra organike, ka nje teksture te holle dhe te ujshme serumi qe perthithet nga lekura plotesiht pa lene shkelqim te bezidsshem apo kaste te bardhe. Permban kompleksin Hialu-Cica qe hidraton dhe qeteson lekuren. I pershtatshem per lekurat e yndyrshme, mikes, te thata dhe normale.

 

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

 

Perberesit kryesore:

 • Centella Asiatica
 • Niacinamide
 • Caj jeshil
 • Adenosine
 • Filtra kimike

 

Perdorimi:

Aplikoni nje sasi te konsiderueshme te mbrojtesi si hap te fundit te rutines se dites. Riaplikoheni cdo 2-3 ore ne lekure.

 

Zgjidhni dozimin:

16 reviews for Skin1004 Centella Hyalu-Cica Water Fit Sun Serum SPF50+ PA++++

 1. Geralda Alicka (verified owner)

  Me i miri 😊

 2. Adela Bakiu (verified owner)

  Super produkt, teksture e holle qe perhapet shpejt, shume e lehte, nder me te mirat kam provuar deri me tani 😍

 3. Malvina Kalivaci (verified owner)

  Spf me e mire ever 🤩🤩

 4. Judiola Kosova (verified owner)

  Spf me i mire qe kam provuar, teksture e lehte, nuk krijon ndjesi rendese apo teprice ne fytyre. Raporti cilesi-cmim super!

 5. Vilma Harxhi (verified owner)

  Gjithmone kam qene ne kërkim te nje spf qe nuk te le yndyre dhe perthithet teper mire. Me ne fund e gjeta hera e 5 qe e blej.Nuk e ndërroj më 😊

 6. Gea Semeu (verified owner)

  SPF me e mire EVER. Nuk besoj se do e nderroja ndonjehere, si prej tekstures dhe ndjesise qe le ne lekure😍

 7. Joana Ibrahimi (verified owner)

  SPF me e mire qe kam perdorur. Nuk yndyros dhe perthithet shpejt. Gjithashtu nuk le shenja te bardha dhe nuk djeg syte. Super SPF!

 8. Stelina Boja (verified owner)

  Spf me e mire per lekure te yndyrshme me tendence akneike. Nuk yndyros, perhapet shume lehtesisht, ka strukturen e nje serumi te lehte, nuk bllokon poret. Eshte spf qe perdor tashme prej rreth nje viti. E super sugjeroj.

 9. Griseda Kurti (verified owner)

  Super SPF. Kam provuar dhe te tjera por gjithmone ma lene lekuren te yndyrshme ose sikur e kam pa lare. Shume i lehte dhe perthithet shume mire nga lekura, nuk ndihet fare kur e prek dora ne fytyre. E adhuroj!

 10. Gerta Bidoshi (verified owner)

  Best suncreem ever!

 11. Klara Terolli (verified owner)

  SPF-ja me e mire qe ekziston ✨ nese do te duhej te perdorja nje spf gjithe jeten do te ishte kjo ❤️

 12. Anxhela Hila (verified owner)

  I jam rikthyer shume here! 🌟🌟🌟🌟🌟Perthithet leht dhe shpejt, nuk rendon, nuk le njolla te bardha dhe përfundimi super! E kam rekomanduar shume ✨

 13. Elvina Berdica (verified owner)

  Jam e lumtur qe e kam zbuluar. Fytyra nuk eshte e yndyrshme dhe hapet lehte.

 14. Ersi Mile (verified owner)

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

 15. Anna Meko (verified owner)

  Spf-ja më e mirë tani për tani, nuk yndryros, perthithet lehtë dhe përvecse mbron maksimalisht, lëkura ndihet si një bebe. E adhuroj 😍😍😍😍

 16. Poliksenja Muzha (verified owner)

  Eshte hera e 6 qe e blej dhe shume here ia kam dhuruar dhe te afermeve se eshte super!
  Ne mengjes vetem vit C dhe kte spf perdor prej kohesh sepse eshte dhe si hidratant🥰

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Skin1004 Centella Hyalu-Cica Water Fit Sun Serum SPF50+ PA++++
Original price was: 2,400 L.Current price is: 1,920 L. Select options
0