[wpseo_breadcrumb]

Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule

1,900 L2,700 L

Nje ampule serum me efekt te menjehershem qetesues dhe anti inflamator. Hidraton dhe riparon barrieren e demtuar te lekures si dhe e mbron ate nga stresoret mjedisore. Permban 100% Ekstrakt Centella Asiatica, si perberes te vetem.

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

Perberesit kryesore

 • Centella Asiatica

Nje ampule serum me efekt te menjehershem qetesues dhe anti inflamator. Hidraton dhe riparon barrieren e demtuar te lekures si dhe e mbron ate nga stresoret mjedisore. Permban 100% Ekstrakt Centella Asiatica, si perberes te vetem.

 

Nuk permban alkol/fragrance/vajra esenciale

 

Perberesit kryesore

 • Centella Asiatica

 

Perdorimi

Aplikoni nje sasi te konsiderueshme serumi ne fytyre dhe ne qafe, dy here ne dite, pas aplikimit te tonikut dhe para aplikimit te kremit.

Zgjidhni dozimin:

, ,

4 reviews for Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule

 1. Dario Hysi (verified owner)

  Teper i mire per barriere te demtuar te lekures

 2. Vilma Harxhi (verified owner)

  Fantastike ta ke lekuren shume te paster dhe te bute

 3. Sejda Keta (verified owner)

  Ampula serum e preferuar.
  Teksture e cila perthithet lehtesisht nga lekura dhe te le nje ndjesi te bute gjate gjithe dites. 🥰🥰🥰

 4. Dea Dervishaliaj (verified owner)

  Ampulë ideale për lëkurë të irrituar. Qetëson dhe normalizon barrierën e lëkurës.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Skin1004 Madagaskar Centella Ampoule
1,900 L2,700 L Select options
0