Home / Shop / MakeUP / Fytyra makeup / Debby – cover&PERFECT CAMOUFLAGE FOUNDATION

Debby – cover&PERFECT CAMOUFLAGE FOUNDATION

1,290 L

Fondatintë kremoze-e lëngshme me efekt të lartë mbulues që zgjat gjatë gjithë ditës.

– Ideale për lëkurat mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike.

– Efekt komfort «second skin» dhe rezultat final të njëtrajtshëm mat.

– Jo komedogjenike (nuk krijon pika të bardha dhe të zeza në lëkurë).

– Oil free.

– Spf 15.

– 8 nuanca.

Zgjidhni variantin tuaj!

, , , , , , ,

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Debby – cover&PERFECT CAMOUFLAGE FOUNDATION
1,290 L Select options
0