Home / Shop / Outlet / Outlet Fytyra / Altruist Invisible Sunspray SPF50

Altruist Invisible Sunspray SPF50

1,100 L

Mbrojtje me cilësi të lartë, me spektër të gjerë (UVA dhe UVB). ALTRUIST përdor një gamë të gjerë filtrash fotostabile UV. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm tek të rriturit dhe fëmijët. Aplikim i lehtë, thjesht spërkatni dhe fërkojeni! Përthithje e shpejtë, jo ngjitëse dhe pa mbetje.
Cruelty free | Coral friendly | Vegan
ME BLERJEN E DY PRODUKTEVE NGA ALTRUIST PERFITONI FALAS KREMIN E DIELLIT ME SPF 50 - 100ML
Mbrojtje me cilësi të lartë, me spektër të gjerë (UVA dhe UVB). ALTRUIST përdor një gamë të gjerë filtrash fotostabile UV. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm tek të rriturit dhe fëmijët. Aplikim i lehtë, thjesht spërkatni dhe fërkojeni! Përthithje e shpejtë, jo ngjitëse dhe pa mbetje.
Cruelty free | Coral friendly | Vegan
– SPF 50.
– 200 ml.
– I përshtatshëm edhe për lëkurë të ndjeshme.
– Mund të përdoret edhe për fëmijët.
– Mbron dhe ushqen në mënyrë aktive lëkurën, me efekt antirrudhë.
– Jo komedogjene.
– Pa parfum dhe paraben.
– Rezistent ndaj ujit.

udhëzime mbi përdorimin:

20 minuta përpara se të dilni nga shtëpia spërkateni, prisni që të thahet, aplikojeni disa herë për të siguruar mbulim të plotë dhe fërkojeni. Riaplikoni shpesh. Shmangni kontaktin me sytë.
→ Kujdes: Altruist Sunspray përmban alkool. Produkti nuk duhet të përdoret në lëkurë të dëmtuar. Mos e spërkatni drejtpërdrejt në lëkurë të dëmtuar.
Lista e plotë e përbërësve:
Alcohol Denat., Butane, Propane, C12-15 Alkyl Benzoate, Octocrylene, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Triazone, Diethylhexyl Butamido Triazone, Acrylates / Octylacrylamide Copolymer, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Isobutane.
Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Altruist Invisible Sunspray SPF50
1,100 L Select options
0