Home / Shop / Korean Corner / Eksfoljues/Tonik/Trajtues / Cosrx – AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx – AHA 7 Whitehead Power Liquid

1,490 L

Formuluar me 7% Acid glikolik (AHA), tonik eksfolion butësisht lëkurën dhe ndihmon në zbulimin e një pamjeje rrezatuese dhe të tonifikuar.

• Eksfoliues dhe i jep nje shkelqim lekures
• Pastron pikat e bardha nen lekure
• Rigjeneron lekuren
• Largoni qelizat e vdekura të lëkurës

Cosrx – AHA 7 Whitehead Power Liquid
Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

0