[wpseo_breadcrumb]

Cosrx – Low pH Goodnight Soft Peeling Gel

Original price was: 2,190 L.Current price is: 1,640 L.

Me një pH të ngjashëm me lëkurën dhe përbërësit mbrojtës të barrierave, funksionon shkëlqyeshëm edhe për lëkurën e ndjeshme. I shpejtë, i lehtë dhe i përshtatshëm, një xhel peeling që mund të përdoret direkt në lëkurë të lagur gjatë pastrimit.

 

• Eksfolon për të hequr papastertite dhe qelizat e vdekura të lëkurës
• Mbron dhe rrit gjendjen tuaj të përditshme të lëkurës
• Hidraton dhe qeteson lekuren

Zgjidhni dozimin:

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

Cosrx – Low pH Goodnight Soft Peeling Gel
Original price was: 2,190 L.Current price is: 1,640 L. Select options
0