Home / Shop / Korean Corner / Mbrojtes nga dielli / Isntree – Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF 50+ PA++++

Isntree – Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF 50+ PA++++

1,920 L

Acidi Hyaluronic Airy Sun Stick, i pasuruar me ekstrakte natyrale, ofron mbrojtje efektive UV. Ai furnizon llojet e lëkurës me vaj dhe kombinim me lagështinë e nevojshme dhe nuk jep një ndjesi ngjitëse. Ai është i pasuruar me acid hialuronik duke luajtur dhe rolin e nje hidartuese per lekuren tuaj. Formati i shkopit është i lehtë për t’u përdorur.
Aplikojeni produktin me butësi në zonat që janë të ekspozuara ndaj diellit.
Përdorni sipas nevojës.
Isntree – Hyaluronic Acid Airy Sun Stick SPF 50+ PA++++
Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

0