Home / Shop / Korean Corner / Hidratues/Krem/Serum / Isntree – Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream

Isntree – Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream

1,590 L

isntree Krem Aqua Xhel me Acid Hyaluronic
I mbushur me 5 lloje të acideve hialuronik të koncentruar për të siguruar hidratim intensiv të lëkurës tuaj.
Formuluar me squalene botanik të nxjerrë nga vaji i ullirit për të rafinuar strukturën e lëkurës, lëng gjethesh të aloe vera për të qetësuar lëkurën e irrituar dhe PCA me natrium për të parandaluar tharjen e lëkurës.
Me një teksturë xhel që hidraton dhe zbut lëkurën e thatë.
I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme/kombinuar.
I testuar dermatologjikisht.

Mënyra e përdorimit: 1. Pas tonifikimit, merrni një sasi të moderuar dhe aplikojeni në të gjithë fytyrën.
2. Përhapni butësisht për absorbim më të mirë.

Isntree – Hyaluronic Acid Aqua Gel Cream
Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

0