Home / Shop / Korean Corner / Mbrojtes nga dielli / Isntree – Hyaluronic Acid Natural Sun Cream Spf50++++

Isntree – Hyaluronic Acid Natural Sun Cream Spf50++++

2,000 L

Isntree Hyaluronic Acid natural sun cream spf50+++ eshte nje krem mbrojtës nga dielli me filtra fizike qe pershtatet per te gjitha tipet e lekurave. Eshte i pasur me acid hialuronik dhe panthenol, duke siguruar hidratim te plote. Ka konsistencë të lehtë në trajtë qumështi i cili tonifikon natyrshëm lëkurën. Nuk është aspak i rëndë, dhe në fund lë një ndjesi mëndafshi dhe freskie.

Përbërësit aktivë, me origjinë natyrale hidratojnë lëkurën për të lehtësuar efektet e stresit mjedisor. Formula e këtij produkti është dermatologjikisht e testuar dhe e përshtatshme per cdo tip lekure, vecanarisht per lëkurën e ndjeshme.

Zgjidhni dozimin:

Reviews

Nuk ka ende asnjë review!

Vetëm klientët e regjistruar në faqe të cilët e kanë blerë këtë produkt kanë mundësi të lënë review.

Bashkohu listës së pritjes Do ju njoftojmë kur produkti të jetë përsëri në gjendje. Ju lutemi lini adresën e emailit.
Isntree – Hyaluronic Acid Natural Sun Cream Spf50++++
2,000 L Select options
0